VODOINŠTALAČNÉ PRÁCE

Poskytujeme komplexné vodoinštalačné práce, rozvody vody a iné práce súvisiace s vodoinštaláciou. Montáž vodovodných, tepelných a kanalizačných rozvodov. Výmenu vodovodných, tepelných a plynových potrubí, pripojenie umývačky, práčky na vodu a odpad, kompletáž kúpeľní, inštaláciu sanity, montáž sprchovacích kútov, závesných toaletných modulov, radiátorov. Výmenu a montáž toalety, bidetu, výmenu a montáž práčkových ventilov, výmenu poistných ventilov atď.

Telefón: +421 902 731 286
Email: otazky@hminstall.sk

Zadť nezáväzný dopyt

KURENÁRSKE PRÁCE

Montáž kotlov, podlahového vykurovania a celého vykurovacieho systému. Servis a predaj kotlov. Revízie kotlov a revízne správy. Montáž a servis regulačnej techniky. Ponúkame široké spektrum služieb v oblasti dodávky, montáže a inštalácie vykurovacích a plynových systémov pre domy, bytovky, firmy, komerčné prevádzky, priemyselné budovy a zariadenia, obce a verejné subjekty.

Telefón: +421 902 731 286
Email: otazky@hminstall.sk

Zadť nezáväzný dopyt

ODPADOVÉ INŠTALÁCIE

Kompletná montáž odpadových rozvodov. Rozvody vnútornej a vonkajšej kanalizácie. Rozvody kanalizácie z PVC. Rozvody kanalizácie – zváraný plastový systém. Rozvody kanalizácie – protihlukové systémy. Návrh a projekčné riešenia.Dodávku a montáž odpadového a kanalizačného potrubia. Dodávku a montáž čistiarní a úpravní vody. Dodávku a montáž zariadení na zmäkčovanie vody – chemické, magnetické a elektromagnetické.

Telefón: +421 902 731 286
Email: otazky@hminstall.sk

Zadť nezáväzný dopyt

MONTÁŽ, SERVIS A PREDAJ VYKUROVACEJ TECHNIKY

Naše služby sú montáž kotlov a celého vykurovacieho systému, servis a predaj kotlov, revízie kotlov a revízne správy, montáž a servis regulačnej techniky. Sme tu pre všetky subjekty ako rodinné a bytové domy, firmy a komerčné prevádzky, priemyselné budovy, výrobne, obce a verejné subjekty. Našou prednosťou je rýchlosť realizácie a tým ušetrené náklady pre Vás.

Telefón: +421 902 731 286
Email: otazky@hminstall.sk

Zadť nezáväzný dopyt

PRE KOHO SÚ URČENÉ NAŠE SLUŽBY

Robíme montáže hlavne po celej Orave ale aj Liptove, pre mnoho klientov a subjektov. Samozrejme chodíme aj na klasický servis, opravy, revízie a údržby. Najviac dopytov na práce máme hlavne pri stavbách rodinných domov a rôznych obchodných a firemných prevádzok. Inštalovali sme vodárske, odpadové rozvody a celý vykurovací systém aj pre obecný úrad a požiarnu stanicu v Oravskej Porube. Čiže široká škála portfólia našich prác.

Napíšte nám svoj dopyt a
my všetko vyriešime za Vás

Presne popíšete o čo máte záujem a my sa postaráme o riešenie

Zadať nezáväzný dopyt