SME PARTIA VODÁROV, PLYNÁROV,
KURENÁROV A ELEKTRIKÁROV

Každé ráno sa stretneme partia chlapov z rôznych oborov a rozdelíme si prácu podľa potreby. Našou prednosťou je rýchlosť realizácie a tým ušetrené náklady pre Vás. Špecializujeme sa na montáž kúrenia, vody a odpadu. Naše služby ponúkame pre rodinné a bytové domy, firmy a komerčné prevádzky, priemyselné budovy, výrobne, obce a verejné subjekty.

Sme tu naozaj pre všetky subjekty a na trhu pôsobíme už od roku 2006 a za tento čas sme za sebou zanechali  množstvo kvalitne odvedenej práce a veľa spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám stále vracajú. V oblasti kúrenia, vody, odpadu sa pravidelne vzdelávame a zúčastňujeme sa na odborných školeniach, ktoré prinášajú najnovšie trendy a poznatky.

Sme jeden fungujúci tým
s heatservis.sk

Sme známi partneri s Jánom Kutlíkom z heatservis.sk, ktorý ma na starosti montáže kotlov a celého vykurovacieho systému, servis a predaj kotlov, Revízie kotlov a revízne správy, Montáž a servis regulačnej techniky.

Sme tu pre všetky subjekty a
realizujeme kompletné práce

Robíme montáže hlavne po celej Orave ale aj Liptove, pre mnoho klientov a subjektov. Samozrejme chodíme aj na klasický servis, opravy, revízie a údržby. Najviac dopytov na práce máme hlavne pri stavbách rodinných domov a rôznych obchodných a firemných prevádzok.

Inštalovali sme vodárske, odpadové rozvody a celý vykurovací systém aj pre obecný úrad a požiarnu stanicu v Oravskej Porube. Čiže široká škála portfólia našich prác.

PONÚKAME NAOZAJ KOMPLEXNÉ SLUŽBY

VODOINŠTALÁCIE

Poskytujeme komplexné vodoinštalačné práce, rozvody vody a iné práce súvisiace s vodoinštaláciou. Montáž vodovodných, tepelných a kanalizačných rozvodov. Výmenu vodovodných, tepelných a plynových potrubí, pripojenie umývačky, práčky na vodu a odpad, kompletáž kúpeľní, inštaláciu sanity, montáž sprchovacích kútov, závesných toaletných modulov, radiátorov. Výmenu a montáž toalety, bidetu, výmenu a montáž práčkových ventilov, výmenu poistných ventilov atď.

KURENÁRSKEPRÁCE

Montáž kotlov a celého vykurovacieho systému.Servis a predaj kotlov. Revízie kotlov a revízne správy. Montáž a servis regulačnej techniky. Ponúkame široké spektrum služieb v oblasti dodávky, montáže a inštalácie vykurovacích a plynových systémov pre domy, bytovky, firmy, komerčné prevádzky, priemyselné budovy a zariadenia, obce a verejné subjekty.

ODPADOVÉINŠTALÁCIE

Kompletná montáž odpadových rozvodov. Rozvody vnútornej a vonkajšej kanalizácie. Rozvody kanalizácie z PVC. Rozvody kanalizácie – zváraný plastový systém. Rozvody kanalizácie – protihlukové systémy. Návrh a projekčné riešenia.Dodávku a montáž odpadového a kanalizačného potrubia. Dodávku a montáž čistiarní a úpravní vody. Dodávku a montáž zariadení na zmäkčovanie vody – chemické, magnetické a elektromagnetické.

Napíšte nám svoj dopyt a
my všetko vyriešime za Vás

Presne popíšete o čo máte záujem a my sa postaráme o riešenie

Zadať nezáväzný dopyt